ارتباط با وکیل پایه یک دادگستری 

وکیل تعزیرات در شیراز

بهترین وکیل تعزیرات در شیراز

مباحث حقوقی مربوط به تعزیرات در کشور ما از اهمیت زیادی برخوردار هستند و رسیدگی به پرونده های مربوط به آن با دقت بالایی انجام می شود. حضور بهترین وکیل تعزیرات شیراز مزایای بی شماری برای رسیدگی به این پرونده ها به دنبال دارد و رسیدگی به پرونده را ساده تر می کند. بی شک موکلین به تنهایی نمی توانند به کلیه قوانین این حوزه چیره شوند؛ از این رو به مهارت های وکلای این حوزه نیاز خواهند داشت. بر اساس قوانین کشور ما هر گونه گران فروشی، احتکار، قاچاق ارز و… در حوزه تخلفات تعزیرات دسته بندی شده و با استناد به قوانین مربوط به آن ها رسیدگی خواهد شد.

معرفی سجاد محمدی به عنوان بهترین وکیل تعزیرات و خدماتش

با در نظر گرفتن پیچیدگی این قبیل پرونده ها در دادگاه های مربوطه، حضور بهترین وکیل تعزیرات شیراز در این زمینه اهمیت زیادی پیدا می کند. سجاد محمدی یکی از برترین وکلای این حوزه است که وظایف مهمی را در این زمینه انجام می دهد:

 1. این وکیل ابتدا موکلین را با قوانین و مقررات هر یک از نهادهای مربوطه آشنا می کند و راهنمایی های لازم را در اختیار هر یک از این افراد قرار می دهد.
 2. بهترین وکیل تعزیرات شیراز گاها به عنوان نماینده دولت انتخاب شده و از حقوق حاکمیت دفاع می کند.
 3. این وکلا طرح ها و قوانین موجود را تدوین کرده و بر اساس آن ها به نتیجه مطلوب می رسند.
 4. یک وکیل خوب تعزیرات، توانایی قابل توجهی در خصوص مذاکرات پرونده پیش رو دارند و نقش کلیدی در این جلسات ایفا می کند.

سجاد محمدی به کلیه امور نام برده شده در روند رسیدگی به پرونده تعزیرات تسلط دارد و وظایف خود را به خوبی ایفا می کند.
چرا از خدمات سجاد محمدی استفاده کنیم؟
در این پرونده ها اغلب سختگیری های بسیاری انجام می شود و ریز و جز پرونده مورد ارزیابی قرار می گیرد. به همین خاطر حضور وکلای این حوزه اهمیت زیادی پیدا می کند. بهترین وکیل تعزیرات شیراز با در نظر گرفتن جزییات پرونده، توانایی دفاع موکلین را افزایش می دهد. سالانه پرونده های تعزیراتی بسیاری به دادگاه های مورد نظر ارائه می شوند که برای پیگیری آن ها باید به قوانین مربوط به آن ها مسلط باشید. وکلای این حوزه با تسلط بر ریز و جز قانونی تخلفات تعزیراتی از بهترین راهکارها برای دفاع از موکلین خود استفاده می کنند.
وضعیت این قوانین اغلب با مفاهیم اقتصادی و تجاری همراه است و همین مسئله پیچیدگی این قوانین را کمی بیشتر می کند. به همین خاطر در راستای رسیدگی به این پرونده ها باید حتما از یک وکیل حرفه ای کمک بگیرید.

روند پیگیری پرونده تعزیراتی

برای استفاده از خدمات بهترین وکیل تعزیرات شیراز باید حتما به روند پیگیری این پرونده ها در دادگاه های مربوطه توجه داشته باشید. هر وکیلی روش کار خود را در جریان رسیدگی به پرونده دارد. اما به طور کلی مراحل زیر برای رسیدگی به این تخلفات پشت سر گذاشته می شوند:
برگزاری جلسات مشاوره
بهترین وکیل تعزیرات شیراز پس از تکمیل اطلاعات خود در خصوص جرایم صورت گرفته برای پیگیری بهتر وضعیت پرونده جلسات مشاوره ای با موکلین برگزار می کند. در این جلسات، کلیه اطلاعات و مستندات پرونده جمع آوری شده و سندها و قراردادهای مرتبط با جرایم صورت گرفته گردآوری خواهند شد. این مدارک برای تکمیل پرونده مربوط به تخلفات تعزیراتی مورد استفاده قرار می گیرند. پیگیری این پرونده ها تنها با استفاده از این مستندات میسر خواهد بود.
تحقیق و بررسی حقوقی
بهترین وکیل تعزیرات شیراز بررسی های حقوقی مربوط به پرونده را با دقت بالایی انجام می دهد. با استفاده از این روش، رسیدگی به دعوی مورد نظر ساده تر می شود. در این مرحله استراتژی های مربوط به دفاع از موکلین مشخص می شود. بهترین وکیل تعزیرات شیراز با استناد به قوانین تخلفات تعزیزاتی در این مرحله از حقوق موکل خود دفاع می کند.
آماده سازی دفاعیه
پس از انجام مراحل نام برده شده، دفاعیه مربوط به پرونده آماده می شود. وکیل تعزیرات بر پایه تجربیات پیشین و قوانین این حوزه، این دفاعیه ها را آماده می کند. انجام این اقدامات قانونی برای مراحل نهایی رسیدگی به پرونده حائز اهمیت خواهد بود. در مرحله بعدی وکیل مورد نظر در جلسات قضایی حاضر می شود و به دفاع از موکل خود می پردازد.
هزینه وکیل تعزیراتی
برای استفاده از خدمات بهترین وکیل تعزیرات شیراز حتما باید به تعرفه های قانونی و دستمزد این وکلا دقت داشته باشید. ارزیابی هزینه استفاده از خدمات وکلای این حوزه به شما کمک می کند که برنامه ریزی بهتری در ادامه مسیر خود داشته باشید. به طور کلی این هزینه ها از چند پارامتر اساسی تاثیر می پذیرند:

 • هر چقدر که پرونده های پیش رو پیچیدگی بیشتری داشته باشند، هزینه رسیدگی به آن ها افزایش می یابد. با افزایش سختی پرونده، وکیل تعزیرات تحقیقات بیشتری برای رسیدگی به وضعیت آن انجام می دهد.
 • سطح تخصص و مهارت های وکیل مورد نظر در این زمینه تاثیرگذار خواهد بود. هر چه وکیل مورد نظر تخصص و تجربه بیشتری در این زمینه داشته باشد، هزینه و دستمزد او کمی بیشتر می شود.
 • حجم پرونده پیش رو نیز در تعیین هزینه های مربوط به پرونده های تعزیراتی تاثیرگذار خواهد بود. بی شک پرونده های بزرگ نیاز به خدمات بیشتری از سوی وکیل دارند و هزینه رسیدگی به آن ها بالاتر است.
 • حق الوکاله این وکلا اغلب ثابت است و بسته به شرایط پرونده رنج قیمتی مشخصی برای آن ها تعیین می گردد.

مزایای حضور وکیل تعزیرات

بهترین وکیل تعزیرات شیراز اقدامات موثری برای رسیدگی به این پرونده ها انجام می دهد. اهمیت بالای این پرونده ها، رسیدگی به آن ها را در دادگاه های قضایی گاها با مشکلاتی روبرو می کند. یک وکیل آگاه با در نظر گرفتن شرایط پرونده از ضایع شدن حقوق موکلین خود پیشگیری خواهد کرد. برخی از اقدامات موثر وکلای این حوزه از قرار زیر هستند:
پیگیری مراحل شکایت
برای رسیدگی به این پرونده ها در قدم اول، شکایاتی در دستگاه های دولتی مطرح می شوند. در این رویه باید دانش کافی از قوانین موجود داشته باشید و بر این اساس شکایت خود را تنظیم کنید. وکلای تخلفات تعزیراتی در مطرح کردن شکایات اولیه در کنار شما خواهند بود.
ایجاد شرایطی برای احضار متهم
قانون گذاران با استناد به مدارک ارائه شده برای پیگیری شکایت پرونده تعزیراتی، متهم را به دادگاه احضار می کند. در این پرونده ها هم متهم و هم فرد شاکی می توانند از خدمات یک وکیل باتجربه برای دفاع از حقوق خود استفاده کنند. در این مرحله از قانون 27 تعزیرات برای صدور حکم علیه متهم استفاده می شود.
بررسی و تحقیق پرونده
در قدم بعدی پس از ارائه دفاعیات متهم پرونده، تحقیقاتی در خصوص پرونده انجام می شود. در صورتی که متهم این پرونده ها باشید می توانید زیر نظر بهترین وکیل تعزیرات شیراز، تحقیقاتی در رابطه با شاکی و شکایت او انجام دهید. این تحقیقات به رویه دادرسی در این دادگاه ها کمک شایانی می کنند. با حضور وکلا سرعت رسیدگی به این پرونده ها به شدت افزایش می یابد. اگر می خواهید حکم مربوط به پرونده در کوتاه ترین زمان ممکن صادر شده و منافع شما را در پی داشته باشد، باید از خدمات این وکلا بهره مند شوید.
شکایت از تعزیرات حکومتی
یکی از مهمترین خدمات وکلای کاردان این حوزه، آشنایی با مراحل ثبت شکایت از تعزیرات حکومتی است. حضور وکلای تعزیرات برای رسیدگی به این پرونده ها نیز مزایای بی شماری به همراه دارد. شما می توانید شخصا از طریق شماره 135 شکایات خود را در این حوزه مطرح کنید. همچنین افراد می توانند از طریق وب سایت اختصاصی تعزیرات این شکایات را به خوبی ثبت کنند و منتظر مراحل پیگیری آن ها باشند. حضور وکیل در روند رسیدگی به این پرونده ها اهمیت زیادی دارد. در این بخش با برخی از مهمترین پرونده های تعزیراتی حکومتی آشنا می شوید:

مهمترین تخلفات تعزیراتی حکومتی

 1. تخلفات مربوط به حوزه فروش و تولید؛ اعم از عدم اجرای تعهدات ارزی تولیدکنندگان، عدم استفاده از پروانه های بهره برداری، فروش ارزی ریالی، عدم اجرای ضوابط در قیمت گذاری اقلام و…
 2. تخلفات صنفی؛ تخلفات مربوط به عدم توزیع، فروش اجباری، عدم درج قیمت ها، عدم صدور فاکتور و…
 3. تخلفات حوزه درمان؛ این مسائل مربوط به استفاده از متخصص های فاقد مجوز در مراکز درمانی، تعطیلی مطب و… می شوند.
 4. تخلفات بهداشتی در حوزه ساخت و تولید محصولات بهداشتی و غذایی و…

مشاوره رایگان در مورد وکالت تعزیرات با سجاد محمدی

سجاد محمدی خدمات شایسته ای در جریان رسیدگی به تخلفات تعزیراتی در حوزه های مختلف ارائه می دهد. بهترین وکیل تعزیرات شیراز برای رسیدگی به این امور ابتدا به نوع پرونده و دسته بندی های آن توجه می کند. قوانین مربوط به هر یک از تخلفات تعزیراتی حکومتی، صنفی، پزشکی، بهداشتی و… با هم متفاوت هستند و روند رسیدگی به هر یک از آن ها با هم متفاوت است. از این رو باید از خدمات وکلای این حوزه برای تسلط بر قوانین و احقاق حقوق خود استفاده کنید. این وکلا در مراحل تحقیقات مقدماتی در کنار موکلین خود خواهند بود.
سجاد محمدی به عنوان بهترین وکیل تعزیرات شیراز در جلسات مشاوره مربوطه پیش تر به جزییات پرونده می پردازد و استراتژی های دفاع از موکل را بر اساس قوانین موجود پیدا می کند. در جریان جلسات مشاوره، آگاهی موکلین افزایش می یابد و با اطمینان خاطر بیشتری به ادامه رویه پرونده خود می پردازند. انجام این جلسات مشاوره به موکلین کمک می کند که به صورت دقیق با نتیجه احتمالی شکایات خود در دادگاه تخلفات تعزیراتی آشنا شده و در این زمینه آگاهی کامل به دست آورند. سجاد محمدی به صوت واقع بینانه به وضعیت پرونده موجود می پردازد و از امید دادن واهی به موکلین این پرونده ها خودداری می کند.

سوالات متداول

نمی‌توان رقم دقیقی را برای هزینه وکیل تعزیرات در شیراز ذکر کرد. این هزینه به نوع پرونده شما بستگی دارد، و در جلسه مشاوره مشخص می‌شود. برای مشاوره رایگان با بهترین وکیل تعزیرات شیراز روی لینک بزنید.

وکیل تعزیرات در شیراز در حل پروندۀ شکایت حقوقی به موکل کمک زیادی است، و کارهای قانونی لازم را با توجه به تبصره‌ها و قوانین حاکم در کشور اجرایی می‌کند. موضوعی که به موفقیت سریع‌تر و ساده‌تر می‌انجامد.

دعاوی حقوقی

دعاوی حقوقی مرتبط با حقوق مدنی افراد و مجازات در مقابل نقض آن ها می شود. این دسته از دعاوی معمولا در قانون مدنی مشخص شده اند. دعاوی حقوقی به دو دسته ی دعاوی شخصی و مالی تقسیم می شوند.

بیوگرافی

سجاد محمدی وکیل پایه یک دادگستری شیراز، بیش از ۱۰ سال تجربهٔ وکالت دارد و دانش‌آموختهٔ کارشناسی‌ارشد، گرایش حقوق خصوصی است. عضو کانون وکلای دادگستری استان فارس و از داوران رسمی کانون داوران قوهٔ قضاییه نیز هست. و در این سِمت، پیشینه‌ای درخشان دارد. تاکنون وکالت بیش از ۴۰۰۰ پرونده را در دعاوی متعدد و در زمینه‌هایی چون حقوقی، کیفری، خانواده و ثبتی بر عهده گرفته است و در بیش از ۸۵ درصد پرونده‌ها، نتیجه مطلوب موکل خود را به دست آورده است.

سابقه
بیش از 10 سال
تعداد
بیش از 1000 پرونده خانوادگی
پرونده
موفقیت در پرونده 85%
مقالات دعاوی خانوادگی