ارتباط با وکیل پایه یک دادگستری 

معرفی بهترین وکیل شیراز سجاد محمدی

بهترین وکیل شیراز

چرا سجاد محمدی وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکیل شیراز را انتخاب می‌کنید؟

سجاد محمدی وکیل پایه یک دادگستری شیراز، بیش از ۱۰ سال تجربهٔ وکالت دارد و دانش‌آموختهٔ کارشناسی‌ارشد، گرایش حقوق خصوصی است. عضو کانون وکلای دادگستری استان فارس و از داوران رسمی کانون داوران قوهٔ قضاییه نیز هست. و در این سِمت، پیشینه‌ای درخشان دارد. تاکنون وکالت بیش از ۴۰۰۰ پرونده را در دعاوی متعدد و در زمینه‌هایی چون حقوقی، کیفری، خانواده و ثبتی بر عهده گرفته است و در بیش از ۸۵ درصد پرونده‌ها، نتیجه مطلوب موکل خود را به دست آورده است.

سجاد محمدی همچنین از مهندسان برتر رشتهٔ راه‌وساختمان در سازمان نظام‌مهندسی استان فارس است. همین موضوع سبب شده است ایشان را یکی از وکلای زبدهٔ پایه‌یک دادگستری شیراز در زمینهٔ پرونده‌های ملکی و ساختمانی بشناسند.

بهترین وکیل شیراز «سجاد محمدی» آماده خدمات‌دهی و پذیرش وکالت و دادن مشاورهٔ حقوقی در همهٔ دعاوی حقوقی و کیفری و خانواده است:
دعاوی حقوقی: اختلافات و مطالبات قراردادی، دعاوی مالی، قراردادها، مطالبهٔ خسارات، فسخ و انحلال قرارداد، الزام به انجام تعهد، دعاوی موجر و مستأجر، اثبات مالکیت و الزام به تنظیم سند رسمی مالکیت، دعاوی خلعِ ید و تصرف عدوانی و تخلیه، مطالبهٔ طلب، مطالبهٔ وجه چک و سفته، حصر وراثت، تحریر و تقسیم ترکه، حق کسب و پیشه و تجارت، سرقفلی، تفکیک و افراز املاک مشاعی.
دعاوی کیفری: سرقت، آدم‌ربایی، کلاهبرداری، قتل، جعل و استفاده از سند مجعول، مواد مخدر و مشروبات الکلی، چک بلامحل، دیه و تصادفات، جرایم رایانه‌ای، خیانت در امانت، تجاوز به عنف، رابطهٔ نامشروع، توهین و فحاشی و تهدید و افترا، ضرب‌وجرح، ایجاد ممانعت و مزاحمت، تخریب اموال، قاچاق کالا و ارز، فریب در ازدواج و ترک انفاق.
دعاوی خانواده: انواع طلاق، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن، طلاق به‌درخواست زوجه، طلاق به‌درخواست زوج، فسخ نکاح، نفقه، مطالبهٔ مهریه، جهیزیه، اجرت‌المثل ایام زوجیت، اثبات زوجیت، حضانت فرزند و تجویز ازدواج‌مجدد مرد.

برای اعطای وکالت به سجاد محمدی، یکی از وکلای کاربلد و حرفه‌ای شیراز می‌توانید با هماهنگی قبلی و گرفتن نوبت در سایت، به دفترشان مراجعه کنید یا زنگ بزنید.

نشانی: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان شهید جمالی، روبه‌روی دادگاه عمومی حقوقی شیراز، کوچهٔ ۶، ساختمان پارس، طبقهٔ اول، واحد 8.

تلفن: 09171235873

نشانی سایت:  vakil-shiraz.com
آیدی اینستاگرام: sajad.mohammadi.lawyer@